Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1) Ürünü aldıktan sonra ödemelerinizi isterseniz KAPIDA ÖDEME  şeklinde ya da aşağıda ki banka hesabına yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Garanti Bankası hesabımızdan yatırabilirsiniz.

Banka Adı : Garanti Bankası

Hesap Adı ve Soyadı : Gökhan Bayram

Hesap No : 702-6295198

Iban No : TR07 0006 2000 7020 0006 2951 98

2) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;GÖKHAN BAYRAM Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya

 

kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine

 

bildirmeniz gerekmektedir. 

 

3) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında

 

belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler

YURTİÇİ KARGO firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

4) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar

 

edilmektedir. 

 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar

 

olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

 

Ürün hasarlı ise:Bu durumu en kısa zamanda 0541 634 16 34 numaralı telefona ve gokhanmagna34@gmail adresine bildiriniz. 

 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.